امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

شاهین بوشهر صدرنشین شد /شهرداری گناوه از صعود باز ماند+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال قهرمانی امید های استان بوشهر که در ایام نوروز و سال جدید تعطیل شده بود با انجام دو دیدار در دو گروه از سر گرفته شد. در گروه اول، سپاهان خورموج در خانه موفق شد شهرداری گناوه را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. در دیگر بازی این گروه استقلال شبانکاره در خانه در برابر سکان بوشهر حاضر نشد و این دیدار سه بر صفر به سود نماینده بوشهر اعلام شد. درگروه دو هم صیاد نخل تقی و پیام دالکی هم که دیگر شانسی برای صعود ندارند دیدار خود را انجام ندادند. نماینده عسلویه از حضور در این دیدار خود داری کرد تا نتیجه این دیدار هم سه بر صفر به سود پیام دالکی نوشته شود و در زمین شماره دو شهید بهشتی بوشهر دو تیم صعود کرده شاهین بوشهر و پاس گناوه در برابر یک دیگر قرار گرفتند تا تکلیف صدرنشین گروه را مشخص کنند که شاهین در پایان موفق به شکست ۴ بر ۱ پاس شد.

در دیدار رفت بین دو تیم پاس گناوه و شاهین بوشهر ، پاس در خانه موفق شده بود شاهین را با دو گل از پیش رو بردارد و همین موضوع انگیزه های شاهین را بیشتر کرد و در نیمه نخست هم این شاهین بود که تیم برتر میدان شد و با یک بازی سنجیده با تک گل حسین غریبی پیروز به رختکن رفت.
در نیمه دوم  مربیان پاس با فرستادن سعید عربزاده و جاسم ذعاب دو بازیکن خلاق خود نبض بازی را در دست گرفتند و موفق شدند در دقایق کوتاهی حملات خود را بر روی دروازه میزبان طراحی کنند و به یک ضربه پنالتی هم دست یافتند که این ضربه را سعید عربزاده به گل تبدیل کرد. بعد از این گل فشار شاهین بر روی دروازه پاس بیشتر شد و پاس هم چشم به ضد حملات داشت که فرزاد بارگاهی بازیکن پاس می توانست در ضد حملات بدست آمده پاس را به گل برساند ولی این بازیکن در گلزنی ناموفق بود تا در دقیقه ۸۵ در صحنه ای مشکوک پیوند خضری قاضی این دیدار برخورد توپ را به دست مدافع پاس خطا تشخیص داد و نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان داد که این ضربه را رضا دهقان به گل تبدیل کرد. بعد از این گل شاگردان مسعود احمدی موفق شدند دوبار دیگر توسط حسین غریبی و حسین خروجی به گل برسند و با نتیجه پر گل ۴ بر ۱ پاس گناوه را شکست دهند . در تیم شاهین حسین غریبی با دو گل و یک پاس گل بهترین بازیکن زمین بود در تیم پاس هم یوسف افراسیابی گلر این تیم در زمره بهترین ها بود.امیدهای-شاهین-بوشهر امیدهای-پاس-گناوه داوران بویری پیوند-خضری-داور جاسم-ذعاب جلال-پور حسین..رستمیمسعود-احمدی-1 مهدی-ناصری-پوران فضل-الله-صیادی ملک-محمدی.مرادی-زاده.یوسف-افراسیابیمحمد-محبی.عبدالله-رنجبرفرزاد-بارگاهیعلیرضا-خدریشاهین-بوشهر.پاس-گناوهشاهین-بوشهر..پاس-گناوهشاهین.پاسسروش-عبدوئیدهقان.ملک-محمدیحسین-غریبیسعید-عربزادهرنجبریوسف-صبری

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *