امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

امید با ناشناسها ایرانجوان پرستاره را متوقف کرد+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال جوانان باشگاهای شهرستان گناوه که با چندین قرعه کشی صورت گرفته شده بود. بالاخره آزادی در مسابقات شرکت نکرد و سپاهان هم جواز حضور در مسابقات لیگ دسته اول استان را دریافت نکرد تا این مسابقات با حضور پنج تیم ایرانجوان ، امید ، سپاهان ، وحدت و شاهین برگزار شود. دیدار افتتاحیه این مسابقه که حواشی کمی هم نداشت با اوج بی برنامگی برگزار شد و ایرانجوان و امید به مصاف یکدیگر رفتند. در نیمه نخست و دقایق ابتدایی  دو تیم در حال محک زدن یکدیگر بودند تا در نخستین حمله تیم امید اولین گل این بازیها را به ثمر برساند. مهرداد شفعیی این گل را برای امید به ثمر رساند بعد از این گل ایرانجوان که از بازیکنان کلیدی و خوبی برخوردار بود حملاتی را از جناحین در دستور کار قرار داد و چندین موقعیت خوب هم بدست آوردند که در راس آن علیرضا صالحی قرار داشت ولی با سدی بنام محمد رئیسی برخورد کردند و با واکنش های فوق العاده خود مانع فروپاشی دروازه تیمش شد. امید نیمه دوم را به امید حفظ نتیجه آغاز کرد و در سمت مقابل هم ایرانجوان در پی گریز از شکست ، دو تیم تا دقیقه نود هر چه زدند به در بسته بود تا اینکه در دقیقه ۹۰ با اعلام خطا به سود قرمزپوشان ایرانجوان علیرضا صالحی بازیکن شیرازی تیم ایرانجوان با یک ضربه ایستگاهی زیبا دروازه امید را باز کرد. این گل پایان تلاش دو تیم برای رسیدن به گلهای بیشتر بود تا اولین تساوی در مسابقات جوانان گناوه به دست آید.

در حواشی :

در حالی که قرار بود این مسابقه در ساعت ۱۸ برگزار شود تیم امید ده دقیقه قبل از آغاز بازی فیش بیمه بازیکنان خود را واریز کرد اما کارت بیمه بازیکنان به دلیل تعطیلی اداره ورزش و جوانان صادر نشد. این موضوع باعث شد تا تماس های متعددی از طرف هیات فوتبال گناوه با استان گرفته شود و بالاخره معلوم نشد چه کسی بعد از ۴۵ دقیقه تاخیر دستور آغاز بازی بدون کارت بیمه را صادر کرد.

منوچهر امیری رئیس هیات فوتبال شهرستان دلیل تاخیر این دیدار را اینگونه عنوان کرد : مسئولان تیم امید که چند دقیقه قبل از شروع مسابقه فیش بیمه خود را پرداخت کردند با سهل انگاری که کرده بودند نتوانستند کارت بیمه بازیکنان خود را صادر کنند که با هماهنگی با هیات فوتبال استان و نماینده بیمه اداره تربیت بدنی شهرستان و تعهدی که مدیر عامل باشگاه امید داد مقرر شد این مسابقه برگزار شود و همین موضوع باعث تاخیر ۴۵ دقیقه بازی شد.

زمین مسابقه هم شرایط برگزاری بازی را نداشت، از قسمت های بلند چمن در بعضی از نقاط زمین گرفته تا نبود تور یکی از دروازه ها که تاخیر مسابقه باعث شد تا عوامل اجرایی تور را به هر طریقی شده نصب کنند.

جایگاه ویژه هم شکل و ظاهر خوبی نداشت و ای کاش مسئولان هیات فوتبال قبل از برگزاری مسابقه سر و شکلی به جایگاه داده بودند تا حداقل صندلی های غبار گرفته نفسی تازه کنند.

مربیان دو تیم هم از روی یک سکو و به فاصله یک متری یکدیگر  تیم های خود را هدایت می کردند. ایمان عربزاده مربی ایرانجوانی ها که قصد دارد در بزرگسالان برای این تیم بازی کند مجبور بود از روی سکو ها هدایت کننده تیمش باشد. در سوی دیگر عبدالحسین احمدی گویا بدلیل نداشتن کارت پایان خدمت نتوانسته با این تیم قرار داد ببندد و از روی سکو تیم خود را راهنمایی می کرد.

کهنسال در این بازی ماموریت انتقال صحبتهای مربی امید را به عهده داشت اما با توجه به صحبتهای رئیس هیات فوتبال کهنسال هم در بازی آینده نمی تواند امید را همراهی کند.

محمد رحیمی یکی از داوران شهرستان گناوه است و در مسابقات استانی هم قضاوت داشته از روی سکو در طول ۹۰ دقیقه بازیکنان امید را هدایت می کرد.

محمد نظامات ، مهران محمدیان و سعید فرج آبادی بدلیل مشمول به خدمت و نیاوردن برگه تاییدی از سوی پلیس +۱۰ نتوانستند در اولین دیدار ایرانجوان را همراهی کنند.

احمدی مربی امید از همان ابتدا به داوری معترض بود و خواستار این شد تا دیگر برای بازی های امید از این داور استفاده نشود و همین موضوع باعث در پایان بازی داوران گزارش خود را بر روی میز رئیس هیات فوتبال قرار دهند.

علیرضا صالحی از شیراز و فرهاد شیری از جزیره خارک بازیکنان بیرونی تیم ایرانجوان بودند.

علیرضا صالحی در ایرانجوان فوتبال خوبی را از خود به نمایش گذاشت و با گل زیبایی که به ثمر رساند بازی خوب خود را تکمیل کرد، در تیم امید هم محمد رئیسی بار ها با واکنش های زیبای خود مانع فروپاشی دروازه تیمش شد و بی شک او بهترین بازیکن امید در این دیدار بود.

جوانان-ایرانجوان-گناوه جوانان-امید-گناوهعلیرضا-صالحی.مهرداد-شفعیی ایرانجوان-گناوه.امید-گناوه ایرانجوان-گناوه.امید-گناوه-...علیرضا-صالحی محمد-رئیسیایرانجوان.امید...الهیعلی-حسنی-..دروازه-بی-تور

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. .

  تیمهایی مثله ایرانجوان میان اینجوری به بازیکنا پول میدن اینم طرز بازیشون…..حیف پولتون نیست
  ….حداقل به ۴تا بازیکن درست پول بدین

  پاسخ
 2. گناوه

  سلام ازنظرمن اصلا نباید به بازیکن پول داد اونم جوانان بازیکن جوانان پول سیچنشه اسم پول اورد بگو عامو بسلامت

  پاسخ
 3. دره گپ

  حضور چند نفر از این دوستان در عکس ترکیب اصلی تیم ها به خوبی بیانگر وضعیت اسفبار فوتبال گناوه است

  پاسخ
 4. فوتبالی

  اقای محترم به شما ربطی نداره که پول میدن یا نمیدن خواهشا دخالت نکنین اقای موسایی

  پاسخ
 5. امیدی

  فوتبال رو از امید یاد بگیرید که بدون خرج کردن یه قرون پول و بازی دادن بازیکنان گمنام میاد نتیجه میگیره به این میگن مربیگری نه این که بری خرج کنی بازیکن از شیراز بیاری بعدش هیچ اینا عوامل نابودی فوتبال شهرستان گناوه هستند…والسلام

  پاسخ
 6. امیدی

  اقای خضری کاشکی جناح گری بذاشتی کنار و همه نظرات را ثبت میکردی واقعا متاسفم اونوقت انتظار داریم فوتبالمون پیشرفت کنه…..!!!

  پاسخ
 7. ناشناس

  توازکجا میفهمی ک امید خرج نمیکنه برای بازیکنا عوضی اینا سیاستشونه مونگول…..برووو.شیرتوبخور

  پاسخ
 8. فوتبالی

  بچه های امیدی و بقیه باهمتونم توازکجا میفهمی که امید ب بازیکنا پول نمیده بدبخت ایناسیاستشونه بچه مرض داره ک بخاطر تیم اومید از ی شهر دیگه بیاد برای امید مفتی بازی کنه مونگول من چند ساله ک سراغشونودارم اینا ب بازیکنا یواشکی پول میدن

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *