امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

سربست قهرمان مسابقات روستایی شهرستان گناوه

یاران سبز_مرتضی خضری: مسابقات مینی‌فوتبال روستاهای بخش مرکزی گناوه در ماه رمضان همیشه با استقبال گرم همراه‌ست. ششمین دوره این مسابقات با نام رمضان و به میزبانی شول انجام شد. در دیدار پایانی که بین دو تیم پاسارگاد شول و سربست انجام شد روستای سربست با گل دیر هنگام  عبدالحمید لیراوی عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد. در این دوره چهارده تیم ( مال قائد الف و ب، مال خلیفه ای الف و ب، توحید، آزادی و دهیاری عباسی – پارسه محمد صالحی، بهمنیاری شرقی، بهمنیاری غربی، چاهبردی، پاسارگاد و عقاب شول، سربست و بخشداری) حضور داشتند. گر چه نظم بسیار خوبی بر این مسابقات حاکم بود ولی اختلافات قبلی بین دو تیم دهیاری و آزادی عباسی باعث شد تا بازیکنان این دو تیم با هم درگیر شوند. این درگیری دلیلی شد تا مسئولین برگزاری مسابقات دو تیم را از گردونه مسابقات حذف کنند؛ همچنین با رای کمیته انضباطی دو تیم آزادی و دهیاری مسابقات روستایی سال آینده را نیز از دست دادند.

با پایان این مسابقات مراسم توزیع جوایز انجام شد. در این مراسم دانیال اسفندیاری بخشدار مرکزی شهرستان گناوه و رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان حضور داشتند و جوایز برترین‌ها را اهدا کردند.

تیم مال‌قاید گر چه نتوانست مقامی به دست آورد ولی احمدرضا عفاری بهترین بازیکن این تیم با به ثمر رساندن ۸ گل عنوان آقای گل مسابقات را به دست آورد.

تاثیر محمد جواد پناهی در نتایج تیم سربست بیش از دیگر بازیکنان این تیم بود و به همین دلیل مسئولین برگزاری مسابقات پناهی را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کردند.

تیم روستای چاهبردی با دریافت یک کارت زرد جام اخلاق این دوره را به خانه برد.

سربست در درون دروازه احمد کابی را داشت. کابی یکی از عوامل مهم این تیم در کسب عنوان قهرمانی بود و به عنوان بهترین دروازه‌بان این دوره انتخاب شد. مهدی پناهی هم بر روی نیمکت تلاش زیادی انجام داد تا سربست به سومین عنوان قهرمانی خود دست یابد. این قهرمانی جام بهترین مربی را هم به مهدی پناهی رساند.

منصور ملک‌زاده یکی از پیشکسوتان شول بود که از ابتدا تا انتهای مسابقات به عنوان تماشاگر حضور داشت. در پایان مسابقات ملک‌زاده به عنوان بهترین تماشاگر معرفی شد.

داراب عرب رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان گناوه در پایان این مسابقات گفت: ورزش مورد توجه جدی اهالی روستاهای بخش مرکزی‌ست و در سایه ورزش روستاها دارای فضای سالم‌تری خواهند شد. داراب عرب از بروز بعضی مسائل در ورزش روستاها اظهار گلایه کرد و گفت: نقطه تاریک مسابقات هماهنگی دو تیم در مرحله گروهی بود که نتیجه را به شکلی رقم زد که آن دو تیم در مراحل بعد با هم برخورد نکنند که این خارج از روح ورزشکاری بود و ما در حال پیگیری موضوع هستیم.

مسئولیت برگزاری این مسابقات به عهده نگهدار ملک‌زاده دهیار روستای شول بود. شورای شول هم با دهیار همکاری نزدیکی داشت. شورا و دهیار شول در پایان این مسابقات از هوشنگ انصاریان و حسین موسایی مسئولین تیم پاسارگان قدردانی کردند.

سجاد ملک‌زاده به هر دری زد تا این مسابقات به خوبی برگزار شود. ملک‌زاده مسئول هیات برگزاری مسابقات بود. وحید ملک‌زاده، محمود نیرم، ماشاله تردیده و محمد حسین حسینی هم در این دوره با ملک‌زاده همکاری کردند. اکبر احمدزاده به عنوان دبیر هیات روستایی و بازی‌های بومی محلی از روز نخست با هیات برکزاری همکاری داشت.روستای-شول سربست

 

پست های مرتبط

۴ نظر

 1. ناشناس

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای خضری عزیز
  هر مطلبی را در سایت بدون دلیل و مدرک ننویسید آقای داراب عرب بدون دلیل و مدرک حرف ناپاکی ورزش در روستاها را به میان می کشد تیم سربست نمی خواست با تیم پر قدرت پاسارگاد در دور یک هشتم بیفتد و راه خودش را با امتیاز کمتر تغییر داد تا با درصد بالاتری به فینال برسد و این تبانی نیست و ربطی به تیم خوب پاسارگاد شول ندارد ، آقای داراب عرب در گفته های خود دقت کنید. سپاس

  پاسخ
 2. یکی از طرفداران پاسارگارد شول

  با درود ، قهرمانی را به تیم سربست تبریک عرض می کنم و به تیم خوب پاسارگاد شول با تمام مشکلات و مصدومیت هایی که بازیکنان این تیم داشتند خسته نباشید می گویم ، بازیکنان تیم پاسارگاد در شب فینال جنگیدند و شایسته هستند و از همه تماشاگران خوب شولی تشکر می کنم .

  پاسخ
 3. موسایی از شول

  با عرض تبریک به تیم سربست برای قهرمانی در جام ؛ تیم پاسارگاد هم بسیار عالی بازی کرد ولی سربست با تجربه زیادی که در فوتسال داشت توانست بازی را به نفع خود به پایان برساند . به آقای احمد کابی بخاطر کسب عنوان بهترین دروازبان تبریک می گویم .فوتبال و فوتسال بازی کردن ساده است ولی ساده بازی کردن سخت است در فوتبال باید سریع بازی کرد ولی عجله نباید کرد. تیم سربست در شب فینال فوتسال سرعتی و ساده ای به نمایش گذاشت ، ولی اگر پاسارگاد عجول بازی نمی کرد و از فرصت ها ساده و با پاسکاری استفاده می کرد قهرمان می شد ، ولی اشکالی نداردشکست راهیست برای پیروزی . پاسارگاد شول همیشه دوستت داریم .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *