امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

اعتراض تند به تلاش برای عادی سازی خمینی زدایی | این هم مستدات تازه و فبلی

بیشتر بخوانید :

نکته دوم تکرار این اتفاق نامبارک است. متأسفانه در سالهای اخیر حذف عکس امام در مناسبت های مختلف واقع شده است. و حتی در بیانیه بیست و دوم بهمن چند سال قبل نام امام خمینی از قلم افتاده بود. همین چند هفته قبل در «جماران» درباره حذف نام امام در سرود پر هزینه ای که منتشر شده است مطلبی نشر یافت. و یا در برخی از مناسبت های رسمی چنین واقعه ای رخ داده بود. و همین جا لازم است به کم فروغ بودن تصویر امام در راهپیمایی روز قدس امسال هم اشاره کنم و آن را نیز اشتباهی از همین دست بدانم.

واقعا آیا می توان باور کرد که همه این حذف ها از سر اشتباه و نسیان است؟ پس چرا یک بار این نسیان درباره عکس های دیگر اتفاق نمی افتد؟

تردید نکنید که جریانی عامدانه در صدد عادی سازی این عمل است. و الا مگر می شود مسئول مربوطه در ریاست جمهوری و یا در شهرداری اصفهان تا آن اندازه از عقل و شعور بی بهره باشد که نداند عکس امام باید در مراسم های رسمی موجود باشد؟

نکته سوم تذکری است برادرانه به برخی از قلم به دستان ارزشی و درباره نقدهایی همانند آنچه اکنون نوشته ام . خوب است دوستان مذکور از لج بازی های جناحی خارج شوند و مثل نویسنده محترم روزنامه همشهری نباشند که در جواب انتقاد از حذف نام امام در سرود «سلام فرمانده» یک دوجین دشنام نثار جناح مقابل کرده بود. بد بد است. هر کس بد کند بد کرده است. چشم های خود را بر روی بدی ها نبندید که خود را بد کرده اید.

و نکته آخر هشداری است که باید به همه دوستان انقلاب اسلامی داد. این انقلاب بدون نام امام هیچ است. و بدون یاد امام از جمهوری اسلامی چیزی نمی ماند تا کسی میراث بر آن شود. تحلیل های حماقت آمیز نباید کسی را بر آن بدارد که تصور کند می تواند بدون امام اندکی هویت برای خود دست و پا کنید. در این داستان همه به رهبر معظم انقلاب اقتدا کنید که سخنی از ایشان نیست مگر آنکه نام و یاد امام را به بزرگی بر زبان جاری می کند.

۲۱۲۱

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *