امروز: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

استاندار بوشهر: ایران مدیون آبادان و خرمشهر است

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد محمدی‌زاده یکشنبه شب در آیین بزرگداشت جان باختگان حادثه سقوط ساختمان متروپل آبادان که در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر بوشهر برگزار شد، افزود: آبادانی‎ها در این مسیر فرزندان و خانه‎‌های خود را از دست دادند و در آمدن برخی از آنان به بوشهر، بوشهری‌ها میزبانانی بسیار شایسته برای مهاجران آبادانی بودند.

وی بیان کرد: مردم بوشهر همواره میزبانان بسیار خوبی برای مهاجران آبادانی بودند و در زمان جنگ نیز با آغوش باز به استقبال آنها رفتند و در خانه و کنار زن و فرزند خود به آبادانی‌ها اسکان دادند.

محمدی‌زاده ادامه داد: آبادانی‎ها اکنون جز ساکنان بوشهر هستند که این حضور آنها برای بوشهری ها همواره جای خوشحالی بوده است.

وی گفت: در چنین شرایطی که شماری از شهروندان آبادانی در ریزش ساختمان متروپل جان باختند بوشهری‎ها مراسم ویژه‎‌ای در کوی فضیلت بوشهر برگزار شد که دستگاه‌های مختلف بوشهر در این آیین حضوری چشمگیری داشتند.

محمدی‎‌زاده ادامه داد: فرماندار و فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر در این مراسم‌ها سخنرانی کردند و نیروی انتظامی نیز امنیت این مراسم‌ها را بخوبی تامین کرده است.

وی بیان کرد: امشب سومین مراسم بزرگداشت جان باختگان حادثه آبادان است که در این راستا از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و همچنین فرمانده سپاه امام صادق به عنوان بانیان مراسم قدردانی می‎‌شود.

روضه خوانی حجت الاسلام یوسف جمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر و مداحی و سینه‌زنی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *