امروز: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

مجیدی و یک اعتراض عجیب در پایان لیگ/ سیاه‌ترین روز داوری بود!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر تیم فوتبال مس رفسنجان را شکست دهد و به قهرمانی مقتدرانه اش در لیگ بیست و یکم ادامه دهد.

با این حال سرمربی این تیم پس از بازی حاضر نشد در نشست خبری شرکت کند که دلیل این اقدام عملکرد احمد محمدی داور این مسابقه عنوان شده است.

محمد نوری فر مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در توضیح این اعتراض عجیب گفت: آقای فرهاد مجیدی، آقای صالح مصطفوی و دستیاران آقای مجیدی، هیچکدام حاضر به حضور در کنفرانس نشدند چون اعتقادشان بر این بود که یکی از سیاه‌ترین روزهای داوری را در بازی امروز شاهد بودیم. پنالتی واضح ما گرفته نشد. این دلیل نمی‌شود که چون برنده شده‌ایم درباره این مسائل صحبت نکنیم. روند سوت‌ها هم به ضرر استقلال بود و با یک لمس کوچک، داور علیه استقلال خط می‌گرفت. من این پیام را از طرف آقای مجیدی مأمور بودم که در کنفرانس خبری بیان کنم.

نوری‌فر اضافه کرد: این روند داوری ارتباطی به باشگاه مس ندارد. این روند را در طول فصل داشته‌ایم، چون صدای ما به اندازه دوستان بلند نبوده، چون رسانه‌ها به آن میزان که باید از حق استقلال دفاع می‌کردند، دفاع نکردند. اگر پنالتی ما گرفته می‌شد، شاید روند بازی عوض می‌شد. کادرفنی استقلال در اعتراض به داوری امروز که از سیاه‌ترین داوری‌ها بود، در این کنفرانس حاضر نشدند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *