امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

نقشه هیات رئیسه فدراسیون خراب شد/ جلسه بازهم به حد نصاب نرسید!

به گزارش خبرنگار مهر، پس از اتفاقات ماه های اخیر قرار است روز ۱۰ خرداد مجمع فدراسیون فوتبال با دستورالعمل های مشخص برگزار شود که یکی از مهمترین هاینش تصمیم نهایی در مورد شهاب الدین عزیزی خادم رئیس معزول است. فردی که با حکم کمیته اخلاق دو سال از فعالیت های فوتبال محروم شده است.

یکی دیگر از مواردی که قرار است در مجمع فدراسیون فوتبال پیرامون آن تصمیم گیری شود، برکنار چند عضو دیگر هیات رئیسه توسط اعضای مجمع است که همین امر برگزاری نشست های اخیر هیات رئیسه را تحت شجاع قرار داده است.

در شرایطی که قرار بود امروز چهارشنبه آخرین نشست اعضای هیات رئیسه قبل از مجمع برگزار شود، میرشاد ماجدی و شهره موسوی غیبت داشتند تا با وجود حضور چند عضو دیگر، جلسه به حد نصاب نرسد و رسمیت نداشته باشد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد برخی اعضای هیات رئیسه در اندیشه طراحی نقشه ای برای لغو مجمع روز دهم خرداد بودند اما با غیبت سرپرست فدراسیون و یکی از اعضا جلسه به حد نصاب نرسید تا وضعیت پیچیده تر از قبل شود.

مهرداد سراجی، بهرام رضاییان، احسان اصولی، خداداد افشاریان، احمدرضا براتی و طهمورث حیدری اعضایی بودند که امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شدند اما به دلیل غیبت دو عضو دیگر نتوانستند تشکیل جلسه دهند.

در این نشست همچنین باید در مورد برنامه های تیم ملی فوتبال و موارد مورد نظر در مجمع روز ۱۰ خرداد بحث و تبادل نظر می شد.

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال در هنگام ترک فدراسیون فوتبال با بیان این که جلسه به حد نصاب نرسید و تصمیم خاصی هم اتخاذ نشد گفت: از سرپرست فدراسیون فوتبال درخواست جلسه داده ایم و اگر شرایط فراهم شود روز پنجشنبه جلسه هیات رئیسه برگزار خواهد شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *