امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

گل‌محمدی این بار تسلیم می‌شود؟/ مربی پرسپولیس پیشنهادی ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، زمزمه تغییر کادر فنی پرسپولیس با ماندن یحیی گل محمدی در حالی قوت گرفته است که سرمربی این تیم در فصل جاری دو مرتبه از سوی هیأت مدیره با پیشنهاد جابجایی دستیاران خود روبرو شد اما حاضر به انجام این کار نشد.

با این حال حمید مطهری دستیار اول او که با انتقادات فراوان از سوی هواداران روبرو شده است در نشست خبری عنوان کرد: آدم‌های ۱۵ ساله و یکسری پیج‌های خاص، مطالب تخریبی می‌گذارند. من به انتقاد منصفانه همیشه اعتقاد داشتم. می‌دانم خیلی سازمان‌دهی شده انتقاد و تخریب کردند. می‌توانم اشاره کنم اما با فجر بازی داریم و نمی‌خواهم کام هواداران را تلخ کنم. این کادر فنی چه مشکلی دارد؟ انگار این تیم به لیگ دسته دو افتاده است. این تیم ۵۷ امتیاز دارد و سه امتیاز مقابل تراکتور را هم می‌تواند بگیرد. ما اگر برابر فجر پیروز شویم، امتیاز بیشتری کسب می‌کنیم. تیم قهرمان هم با آن ۲ امتیاز ۶۸ امتیاز کسب کرده است. پرسپولیس چرا مشکل بدنی داشته است؟ این‌ها موج‌هایی است که دارند راه می‌اندازند.

مطهری درباره آینده‌اش با پرسپولیس عنوان کرد: من نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم. پیشنهادهایی در این ۲ سال و نیم بوده است اما به خاطر اصول خودم قبول نکردم. من به خاطر تعهدی که با باشگاه و رفاقتی که با گل‌محمدی داشتم، روند خود را پیش بردم. پیشنهاد برای من وجود دارد. من بازیکن و مربی پرسپولیس بودم و به خاطر این مساله به خودم می‌بالم و سال‌ها به آن افتخار خواهم کرد. دوست دارم همیشه منصفانه همدیگر را نقد کنیم. من مرام و معرفت خود را به پرسپولیس نشان دادم. حالا هر کسی هر چه می‌خواهد بگوید. بعد از بازی می‌توانم درباره این مسائل جزئی‌تر صحبت کنم.

مربی پرسپولیس درباره شایعاتی درباره تغییر بدنه کادر فنی در فصل آینده گفت: این را برخی در فضای مجازی و رسانه‌ها راه انداختند. این حق طبیعی گل‌محمدی است که کادرش را انتخاب کند اما در اصل این مساله وجود ندارد. چطور یک کادر فنی با این همه افتخارات باید ضعیف باشد؟ واقعا صحبت کردن درباره این مسائل خوب نیست. این خبر از پایه و ریشه غلط است.

مطهری در حالی خبر از پیشنهاد به او برای سرمربیگری در تیم دیگری را مطرح کرده است که تا کنون به طور رسمی محقق نشده است. دستیار اول گل محمدی هیچ پیشنهادی از باشگاه‌های لیگ برتری ندارد اما احتمال می‌رود سرمربی پرسپولیس مجبور به کنار گذاشتن او و حضور شخص دیگری در کنار خود داشته باشد.

شایعه درباره حضور مطهری در نساجی مازندران در حالی مطرح شد که ایزد سیف الله پور هرگونه مذاکره با وی را تکذیب کرد تا او که به واسطه محرومیت‌های فراوان گل محمدی تریبون کافی برای صحبت کردن داشته باشد فعلا چاره‌ای جز ماندن در جمع دستیاران گل محمدی نداشته باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *