امروز: ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

واکنش دستیار جواد نکونام به احتمال جذب کاپیتان استقلال

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا رجبی مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از نشست هم اندیشی مربیان لیگ برتر با مسئولان سازمان لیگ برای تعامل در برگزاری بازی‌های فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال گفت: آقای سهیل مهدی تقویم لیگ را ارائه داد. روی آن هم بحث کردیم. نظرات در این مورد از سوی مربیان حاضر در نشست جمع‌آوری شد. امیدوار هستیم امسال بتوانیم تقویم مناسبی در برگزاری بازی‌ها به گونه‌ای داشته باشیم که هم باشگاه‌ها و هم تیم ملی برای حضور در جام جهانی متضرر نشوند.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره نقل و انتقالات تابستانی این تیم افزود: دو، سه سالی از گرفتن بازیکن محروم بودیم و این موضوع خیلی به تیم ضربه زده بود. خوشبختانه امسال توانستیم نفراتی که ضعف داشتیم را جذب کنیم تا بتوانیم در لیگ برتر جزو مدعیان بالای جدول و در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برای ایران نماینده خوبی باشیم.

رجبی درباره اجرای دوباره قانون سقف قرارداد از سوی سازمان لیگ فوتبال تصریح کرد: این قانون در سال‌های گذشته جواب نداد. سازمان لیگ باید راهکار دیگری را در این زمینه در نظر بگیرد. مهم‌ترین موضوعی که باشگاه‌ها باید به آن قائل شوند این است که قراردادهای بلند مدت با بازیکنان امضا کنند تا هم بازیکنان از قراردادهای بلند مدت لذت ببرند و هم باشگاه‌ها اطمینان خاطر بابت حفظ بازیکنان خود داشته باشند.

دستیار جواد نکونام در فولاد خوزستان درباره احتمال جذب وریا غفوری کاپیتان استقلال اظهار کرد: وریا غفوری جزو بازیکنان خیلی خوب کشور است و ما هم دوست داریم او را در فولاد داشته باشیم. صحبت هایی هم شده است اما این موضوع منوط به این است که در استقلال نباشد.

رجبی در پاسخ به این سئوال که در صورت جذب غفوری تکلیف مهدی شیری چه خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: اگر وریا هم جذب شود مهدی شیری در تیم خواهد ماند تا در پست‌های مختلف از آنها استفاده کنیم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *