امروز: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

واکنش سجادی به برکناری اسکوچیچ، انتخاب دایی و استعفایش از وزارت

به گزارش خبرنگار مهر، حمید سجادی در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس پنج قهرمان المپیک برای دقایقی کوتاه پاسخگوی سئوالات خبرنگاران بود.

سجادی در واکنش به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر برکناری دراگان اسکوچیچ گفت: مگر فدراسیون اعلام رسمی کرده است؟ باید به ما گزارش بدهند.

سجادی درباره اینکه آیا برای انتخاب مربی ایرانی در تیم ملی توصیه‌ای شده است؟ تاکید کرد: توصیه‌ها زیاد است. به نظر و دیدگاه فنی فدراسیون احترام می‌گذاریم. ما نقش حمایتی را داریم. دولت و کشور در خدمت فدراسیون‌ها و همینطور فدراسیون فوتبال هستیم. جام جهانی بسیار مهم است و وظیفه داریم کنار تیم ملی و فدراسیون باشیم. از تصمیمات فنی نهایت حمایت را می‌کنیم.

وزیر ورزش درباره جلسه اش با بازیکنان تیم ملی در کشور قطر بعد از بازی با الجزایر و اینکه آیا بازیکنان توصیه‌ای برای برکناری کادر فنی داشتند؟ یادآور شد: در قطر شاید پنج، شش ساعت جلسات خیلی خوبی با کادر فنی، بازیکنان و سرپرست تیم گذاشتیم. ماموریت مهمی داشتم تا از نزدیک شرایط تیم را بررسی کنیم. برای من سفر خوبی بود.

سجادی همچنین خبر جلسه بازیکنان تیم ملی با معاون رئیس جمهور را رد کرد و گفت که در فضای مجازی چنین مباحثی مطرح شده است.

وزیر ورزش در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر توصیه برای انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی، تاکید کرد: با احترام به سئوال شما اجازه بدهید در مسائل فنی ورود نکنم. بگذارید کار مدیریتی خودمان را بکنیم.

«کمیته فنی فدراسیون فوتبال با آمدن کارلوس کی روش مخالفت کرده است.» سجادی در واکنش به این موضوع هم گفت: اجازه بدهید به مسائل فنی ورود نکنم.

سئوال دیگر خبرنگار مهر از سجادی درباره شایعه استعفایش از وزارت ورزش بود. سجادی گفت: اینها خنده و جوک و شوخی بود!

وزیر ورزش درباره مشکلاتی که بین وزارت ورزش و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی وجود داشت، اظهار کرد: مشکلی نبود! چه مشکلی؟ در کار اجرایی همیشه این اختلاف نظرها هست.

سجادی در پایان درباره انتقاد علیرضا دبیر از حراست وزارت ورزش به خاطر اتفاقات مسابقات انتخابی کشتی در ورزشگاه آزادی هم گفت: آن هم سوء تفاهمی بود که دیروز حل شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *