امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

اظهارنظر بازیکنان استقلال پس از پیروزی مقابل نساجی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر امروز شنبه موفق به شکست سه بر یک نساجی مازندران در هفته ششم لیگ برتر شد تا با ۱۱ امتیاز به تعطیلات شهریورماه قدم بگذارد.

آبی پوشان پایتخت پس از کسب پیروزی مقابل نساجی از شانس‌های متعدد گلزنی خود در این بازی، عملکرد یاسر همرنگ داور مسابقه و همچنین تغییر انگیزه‌های خود برای ملی پوش شدن با بازگشت کارلوس کی روش به نیمکت تیم ملی ایران گفتند.

روزبه چشمی: از بازگشت کی روش خوشحالم

بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. ‏‬خوشحالم هواداران خودمان را شاد به منزل فرستادیم تا پیروزی دلچسب را تجربه کنیم. حالا هم که آقای کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران برگشته است برای فوتبال ایران خوشحالم چون او بی دلیل کسی را دعوت نمی‌کند و برای هر کاری دلیل ویژه ای دارد.

سجاد شهباززاده: سه امتیاز مهم گرفتیم

خوشبختانه بازی خیلی خوبی انجام دادیم و به سه امتیاز که حقمان بود رسیدیم. به هر حال موقعیت‌هایی را هم از دست دادیم که به مرور زمان مشکلات فنی برطرف خواهد شد.

محمد محبی: بازی یکطرفه ای را بردیم

بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. کاملاً یکطرفه بود و توانستیم نساجی را شکست دهیم. متأسفانه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. امیدوارم دقت داوران هم بیشتر شود تا کمتر با اشتباهات آنها متضرر شویم.

اگر لایق باشم به تیم ملی دعوت می‌شوم. بعد از مصدومیتم به تیم ملی دعوت نشدم ولی امیدوارم این بار توسط کارلوس کی روش دوباره در تیم ملی حضور داشته باشم.

گفتگو با ساپینتو بعد از تعویض؟ من فقط با او صحبت کردم که چرا داور چنین رفتاری با ما کرده است. پنالتی‌های ما را نگرفت و کارت‌های بی مورد داد.

عارف غلامی: داور قسم‌هایم را قبول نکرد

تصمیم گرفته بودم درباره داوری صحبت نکنم. همانطور که می‌بینید این تصمیمات ادامه‌دار است. ۹۰ دقیقه تیم دویده که بدون گل خورده بازی را تمام کنیم، روی صحنه‌ای که دستم به بازیکن حریف نخورده، برای آن‌ها پنالتی گرفت و کلین شیت ما از بین رفت. ما هم اهدافی داریم. تا همین الان، پنج شش اشتباه تأثیرگذار علیه ما گرفته شده است. ما هیچ چیز بیشتری نمی‌خواهیم. هر چه قسم خوردم خطا نکردم داور قبول نکرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *