امروز: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

اقتدار نیروهای مسلح مستقر در بوشهر مانع از تعرض به مرزهای آبی کشور است

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهر روز سه‌شنبه در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر در آستانه هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این استان مرز طولانی دریایی با کشورهای مختلف دارد و این موقعیت نگاهی همراه با طمع را ایجاد می‌کند اما اقتدار نیروهای مسلح و مرزبانی سبب شده تا تعرضی به مرزهای آبی کشور صورت نگیرد.

وی افزود: یکی از مولفه‌های عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران، اقتدار نیروهای مسلح آن است که توانسته حصاری امن برای ملت ایجاد کند.

صفایی بوشهری ادامه داد: نیروهای مسلح همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی در مقابل تهاجم دشمن با دانش و فداکاری عمل کردند و دشمن وادار به عقب نشینی شد، پس از آن نیز با آمادگی کامل و اقتدار مایه آرامش ملت شدند.

آیت الله صفایی بوشهری اضافه کرد: امروز برکت نیروهای مسلح کشور، علاوه بر ملت ایران به کشورهای همسایه نیز رسیده است.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تاکید کرد: در  برنامه‌هایی که به این مناسبت برگزار می‌شود، باید آرمان‌های رزمندگان و حماسه دفاع مقدس به نسل جوان امروز معرفی شود چرا که دشمنان نظام اسلامی به دنبال انحراف فکری نوجوانان و جوانان ایران اسلامی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به چاپ ۵۲ کتاب وصیت نامه و خاطرات رزمندگان و شهدا در استان بوشهر، از اقدامات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان سپاسگزاری کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *