امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

خشنودی مدیر برنامه طارمی از بازگشت کی‌روش به تیم ملی ایران

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم پورتو پرتغال یکی از مخالفان ادامه کار دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی بود. طارمی به همراه بعضی دیگر از ملی پوشان از جمله کریم انصاریفرد، احسان حاج صفی و علیرضا جهانبخش پیام‌هایی را با مضمون انتقاد از اسکوچیچ منتشر و علیه بازیکنانی که حامی این مربی کروات بودند، موضعگیری کردند.

علاوه بر این، طارمی از برگزاری اردوی تیم ملی در کشور قطر و شرایط این اردو انتقاداتی را مطرح کرد تا به نوعی وضعیت مدیریتی این تیم با سرمربیگری اسکوچیچ را زیر سوال ببرد.

یکی دیگر از اقدامات طارمی و ملی پوشان مخالف اسکوچیچ، حمایت از مهدی تاج در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود؛ فردی که به صراحت گفته بود در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس، به دنبال بازگرداندن کی روش خواهد بود و با این برنامه، حمایت بازیکنان حامی کی روش را به خود جلب کرد.

طارمی و دوستان به صورت هماهنگ و در یک زمان پیامی را در با مضمون حمایت از مهدی تاج و عدم دخالت سیاسیون در انتخابات فدراسیون منتشر کردند تا تمام راه‌ها را برای بازگرداندن کی روش بروند.

در نهایت با انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون، اسکوچیچ از سمت خود برکنار و کارلوس کی روش به جای او انتخاب شد. هرچند طارمی و حامیان کی روش تاکنون به صورت رسمی نسبت به این جابجایی واکنش نشان نداده‌اند ولی ناگفته پیداست که آنها از بازگشت سرمربی پرتغالی خوشحال و راضی هستند.

شاید اظهارات اخیر علیرضا نیکومنش مدیر برنامه طارمی گویای این رضایت باشد. نیکومنش در گفتگوی اخیر خود با روزنامه رکورد، ضمن حمایت از طارمی بعد از اخراج در دیدار با اتلتیکو مادرید، به انتخاب کی روش در تیم ملی ایران هم اشاره کرد که می‌تواند موضع ملی پوش ایران هم باشد.

نیکومنش در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشت کی روش به ایران گفت: این می‌تواند برای تیم بسیار خوب باشد زیرا کی روش کسی است که عمیقاً و برای مدت طولانی نسل فعلی بازیکنان ایران را می‌شناسد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *