امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

منظور گل‌محمدی را متوجه نمی‌شوم/ هوادار به اشتباهات من باخت

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال که از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه آغاز شد، تیم پرسپولیس به مصاف تیم هوادار رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود پرسپولیس ‏‬به پایان رسید. در این بازی که بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد، «یورگن لوکادیا» (۱۳) و سعید صادقی (۳۷ و ۶۱) برای پرسپولیس و داریوش شجاعیان (۸۲ – پنالتی) برای هوادار گلزنی کردند.

ساکت الهامی پس از این بازی گفت: قبل از هر چیز از گروه داوری تشکر می کنم. آقای حیدری قضاوت سنگینی داشت و امیدوارم ادامه راه هم موفق باشند. به آقای گل‌محمدی هم تبریک می گویم و به پرسپولیس خسته نباشید می گویم.

سرمربی هوادار تهران افزود: ۱۰ دقیقه ابتدایی خیلی خوب بود اما در دو بازه ۱۰ دقیقه ای اشتباه کردیم. زمانی گل خوردیم که فکرش را نمی کردیم. آنها از موقعیت خود استفاده کردند و به گل رسیدند.

الهامی تاکید کرد: فکر می کنم استراتژی من بد بود و اگر خطایی بوده است از جانب من بود. پرسپولیس تجریه دارد و نشان داد بیخود نیست در چند سال اخیر جزو بهترین های آسیاست.

او تاکید کرد: فکر می کنم کیفیت بازی خوبی را شاهد بودیم‌ با اینکه نتیجه خوب نبود. به هر حال از بازیکنانم تشکر می کنم. به هر حال فوتبال ادامه دارد و خودمان را برای بازی مهم با مس رفسنجان آماده می کنیم.

او درباره تعویض های نیمه اول هوادار تصریح کرد: طبیعت فوتبال است و مورد خاصی نبود. تصمیم کادر فنی بود و نکته ویژه ای نداشت.

الهامی درباره چمن ورزشگاه گفت: اگر بگویم زمین فوق العاده است درست نیست ولی از جاهای دیگر که بازی می کنیم بدتر نبود. من نمی دانم منظور آقای گل محمدی چه بوده است. ضمن اینکه من فکر می کنم مالکیت توپ ما خیلی بیشتر بود و این نکته مهمی بود.

الهامی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که تفاوت رفتاری بسیار زیادی نسبت به گدشته پیدا کرده است گفت: خیلی ممنونم که این سوال را از من پرسیدید. خوشحالم این را پرسیدید. آدم ها رفته رفته تغییر می کنند. من نمی خواهم خودستایی کنم اما وقتی با تراکتور و نساجی قهرمان شدیم چه کاری کردند؟! آنها من را اخراج کردند. الان هم می خواهم با تیم خوبی که دارم نتیجه بگیرم. باید نسبت به گذشته تغییر کنم و باز هم از تیمم معذرت می خواهم که امروز حتما روی اشتباه خودم باختیم. قول می دهم مقابل مس رفسنجان جبران کنیم.

او در پایان درباره عملکرد داور مسابقه گفت: دکتر حیدری می تواند هزاران برابر داوری درآمد داشته باشد. او اگر پنج پنالتی هم به ضررمان می گرفت از او قدردانی می کردم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *