امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

پورتو به دنبال تمدید قرارداد طارمی/ پای ترانسفر در میان است؟

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در سال ۲۰۲۰ با عقد قراردادی ۴ ساله به تیم فوتبال پورتو پیوست و به یکی از ارکان کلیدی این تیم تبدیل شد.

طارمی که سومین سال حضورش در پورتو را تجربه می‌کند، امسال هم طبق انتظار عملکرد خیره کننده‌ای داشته است و به نظر می‌رسد فصل پرفروغ دیگری را پشت سر بگذارد. او تاکنون در هشت مسابقه، ۶ گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است.

عملکرد طارمی طی دو فصل اخیر باعث شد تا توجه تیم‌های مطرحی از سراسر اروپا به این بازیکن جلب بشود اما پورتو شروط مالی سنگین را برای جدایی مهاجم خود مطرح کرد.

آخرین مورد، علاقه باشگاه چلسی به جذب طارمی و پیگیری شرایط او بود که بعضی از رسانه‌های پرتغال مدعی شدند پورتو شرط ۲۵ میلیون یورویی برای آزادسازی او مطرح کردند.

طارمی که تا پایان فصل آینده با پورتو قرارداد دارد، در صورت ادامه این روند قطعاً در نقل و انتقالات زمستانی یا تابستانی بعد بازهم مورد توجه تیم‌های دیگر خواهد بود.

ظاهراً پورتو با علم به این موضوع و برنامه‌هایی در راستای ترانسفر طارمی، اقدامات را برای تمدید قرارداد مهاجم ۳۰ ساله و ایرانی خود آغاز کرده است.

«اکرم کنور» خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات فوتبال اروپا امروز مدعی شد باشگاه پورتو قصد دارد قرارداد «متئوس ارویبه» و مهدی طارمی را تمدید کند. هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.

تصمیم جدید باشگاه پورتو برای طارمی/ مهاجم ایران تمدید می‌کند؟

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *