امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

اولین خرید زمستانی پرسپولیس مشخص شد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات فصل جاری خود را با حضور یک بازیکن که با این باشگاه قرارداد ندارد پیگیری می‌کند.

عیسی آل کثیر که به دلیل مصدومیت در ابتدای فصل قراردادش با این باشگاه تمدید نشد با مجوز یحیی گل محمدی در تمرینات شرکت می‌کند تا شرایط بازی کردن پیدا کند.

مهاجم فصل گذشته سرخپوشان پایتخت که با لجبازی در روند درمانی باعث دوری نزدیک به یک ساله خود از فوتبال شد حالا می‌خواهد در صورت امکان بار دیگر برای پرسپولیس بازی کند.

گل محمدی پیش از این درباره آخرین وضعیت قرارداد آل کثیر با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفته بود: «از نظر شخصی مدیون این بازیکن هستم و تمام تلاشم را می‌کنم که به شرایط مطلوب برسد. عیسی با ما قرارداد ندارد اما تا نیم فصل کنار ما تمرین خواهد کرد تا ببینیم وضعیتش چه خواهد شد.»

حالا سرمربی پرسپولیس تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته و آل کثیر را به عنوان اولین خرید زمستانی این تیم در فصل جاری انتخاب کرده است.

او قرار است در نخستین جلسه پیش روی خود با رضا درویش درباره این موضوع صحبت کند تا دیگر قید خرید مهاجم تازه وارد دیگری را با حضور شیخ دیاباته، یورگن لوکادیا، حامد پاکدل و مهدی عبدی بزند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *