امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

تا ما خوابیم خوابگاه هم خواب است

یاران سبز : اول اینکه کلنگش با تاخیر آماده شد و روزی هم که قرار بود کلنگش بر زمین خراش بزند مشکل به وجود آمد و شهرداری مدعی شد که این طرح در مسیر کمربند سبر ساحل می باشد، روی صحبتم با خوابگاه ورزشکاران گناوه است. با تمام کش و قوص ها و تغییرات بالا خره طرح تایید شد و کلنگ بر زمین بوسه زد ولی مشکلات همچنان پا بر جا ماند . خوابگاه ۱۲۰ تختخوابی گناوه که شامل ۸ واحد و ۴۰ اتاق می باشد اسکلتش به نیمه راه رسیده و حالا با مشکل تقریبا لاینحل اعتبار روبرو شده است . گر چه به قول ظریفی : اعتبار برای ورزش گناوه موجود نمی باشد !

سراغ خوابگاه را از رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گرفتم .عمادی با بیان اینکه اسکلت یک طبقه انجام گرفته و به دلیل نبود اعتبار پیمانکار کار را رها کرده است ، گفت : با تعویق افتادن عملیات ساخت ، پیمانکار با افزایش قیمت مصالح روبرو شد و در حال حاضر توان ادامه کار را ندارد.

خوابگاه ورزشکاران گناوه یکی از نیازهای جدی جامعه ورزشی گناوه می باشد ، عدم داشتن خوابگاه باعث شده است تا تیمهای گناوه حاضر در مسابقات کشوری نتوانند میزبانی هیچ مسابقاتی را به دست آورند. این خوابگاه می تواند یکی از اساسی ترین مشکلات ورزش گناوه را حل کند. گر چه زیرساختهای ورزش گناوه آنچنان فاصله ای از استاندارد دارد که احتمال میزبانی را هم کاهش داده است. بی شک این موضوع هم بدون پیگیری ورزشکاران جامه عمل بر خود نخواهد پوشاند.

فعلا این را هم در رویاهای خود داشته باشید مانند بسیار رویای دیگر ، تا شاید ، دولت اعتدال …

کلنگ-خوابگاه خوابگاه خوابگاه2

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. رضا

    اقای خضری خصته نباشی
    سال قبل تیم فوتسال ما هم به دلیل کمبود همین خوابگاه تو گناوه نتونستیم میزبانی زیر گروه استانو بگیریم ..ایشالله که هر چه زودتر به همت مسولین درست شن …

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *