امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

داوران گناوه و راه پیش رو

یاران سبز : داوران گناوه روزهای شلوغلی دارند حالا پای آنها به مسابقات کشوری باز شده است و در استان هم جایگاه خوبی پیدا کرده اند البته اگر باز فیلشان هوای هندوستان نکند و مانند گذشته نامه نگاری ها برای حذف دوستان شروع نشود .

مهراب دشتی مکان قبل از اینکه خود به داوری بپردازد نقش تعیین کننده ای در جریانات اخیر داوری داشت و حضورش در کنار صمد رستمی مسئول کمیته داوران باعث رشد داوری و ورود نیروهای جوان به این عرصه شد. دشتی مکان گر چه دیر به داوری آمد ولی لحظه ای متوقف نشد و پیشرفت بسیار خوبی داشت و در لیگ سه کشور چند قضاوت داشته است.

داوران-1

صمد رستمی مسئول کمیته داوران گناوه است .رستمی بیشتر کار داوران را نظاره می کند و کمتر قاضی است.

صمد-رستمی

محمد محبی حالا چهره ای کاملا شناخته شده در فوتسال کشور است محبی دیر به داوری آمد ولی در فوتسال مصمم و پرتلاش بود و از قضاوت در لیگ سه به لیگ برتر رسید .محبی امسال آخرین قضاوتهای خود را در فوتسال کشور انجام می دهد.

محبی

امراله تعاون کردار از داوران باتجربه گناوه است او هم قضاوتهای متعددی را انجام داده است و از داوران پر کار گناوه محسوب می شود قضاوت در لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور ، جام حذفی کشور ، لیگ یک ، داوریهای متعدد در لیگ سه کشور کارنامه این داور را درخشان کرده است.

تعاون-کردار

در هفته های گذشته اصغر احمدی برای قضاوت راهی لیگ برتر شد این دوار جوان فرصت کافی برای رشدی کم نظیر در فوتسال کشور دارد .

اصغر-احمدی

محمد شرونی مسیر خوبی را در پیش گرفته است او هم در لیگ یک دارای کارنامه ای درخشان می باشد و جوانی فرصت کافی را برای اثبات به دست ش خواهد داد.

احمدی-شرونی

در فوتبال حالا داوران جوانی میدان داری می کنند ؛ سید محمد موسوی در چند روز گذشته قضاوت های مهمی داشت .موسوی در نونهالان کشور ، بزرگسلان استان و جوانان استان قضاوت های قابل قبولی انجام داد .

سید-محمد-موسوی

 طاهر رحیمی در مسابقات استانی و در رده های مختلف قضاوت داشته است و به دنبال موفقیت های استانی به لیگ های جوانان و امیدهای کشوری هم راه یافت و چند قضاوت هم در لیگ سه کشور داشته است.

رحیمی

محمود امیری قضاوتهای متعددی در استان داشته است و وقت آن است که شانس خود را در مسابقات کشوری هم آزمایش کند.

شاپور-امیری

اکبر شهابی هم از باتجربه های قضاوت است شهابی گر چه مدتی به دور از قضاوت بود ولی حالا خود را آماده قضاوت در سطح اول فوتبال استان می کند و البته در کارنامه این داور قضاوت در لیگ امیدهای کشور هم دیده می شود.

شهابی

خلیفات از جمله داورانی است که فوتبال ساحلی را بیشتر دنبال می کند و کمیته داوران هم نظر مساعدی برای فعالیت این داور در فوتبال ساحلی دارد. خلیفات تجربه داوری در استان را هم دارد.

خلیفات

مهرداد غلامی هم از جمله داوران جوانی است که در فوتبال و فوتسال جای پیشرفت دارد و حضور در مسابقات لیگ های استانی راه را برای این داور هموار می کند.

مهرداد-غلامی

احمد زیارتی لیگهای استانی را تجربه کرده است و در فوتبال ساحلی کشور هم چند قضاوت انجام داده است زیارتی گزینه مناسبی برای فوتبال ساحلی است .زیارتی

محمود رحیمی ، حیدر نصرتی ، محمد رضا محمودی ، نظام زاده ،محمدی زاده ، علی خدری ، محمد رضا حبیبی و جوانمرد جوانترین داوران گناوه می باشند داورانی که تجربه حضورشان در لیگ نوجوانان و جوانان استان می تواند داوری را در گناوه متحول کند.

نصرتی

محمدی-زاده نظام-زادهداوران تعاون-کردار.نصرتی.خدری

داوران

و اما داوران گناوه در فوتبال شهر هم باید با جدیت بیشتری قضاوت کنند . نوع ادبیاتی که در بین اکثر داوران گناوه در برخورد با بازیکنان شهر رایج است زیبنده داوری نیست و در بسیاری از موارد باعث ایجاد تشنج و حواشی شده است. داوران باید به یاد داشته باشند وجود فوتبال گناوه است که راه را برای رشد داوران محیا نموده است البته تیم دارها و بازیکنان هم صرفا نباید به دلیل همشهری بودن داوران را تحت فشار قرار دهند.

به نظر شما ، چرا داوران گناوه در بازیهای استانی و کشوری قضاوتهای به مراتب بهتر از مسابقات درون شهری انجام می دهند.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. فوتبالی

  همه داوران گناوه خوب هستند تنها یک داور وجود دارد کهالرغم اینکه تازه به عرصه داوری وارد شده ولی خیلی ادعا دارد و از جای خودش خارج شده.فکر نکنم به جای برسد.آقای …..

  پاسخ
 2. ؟؟؟

  من از طرف خودم از آقای خضری تشکر ویژه دارم،نظیر همچین افرادی برای جامعه ورزشی گناوه ثروت بزرگیه…درود بر خضری و آریو برزنش

  پاسخ
 3. ناشناس

  با تشکر از شما و کمیته داوران شهرستان که داوران پیشرفت خوبی در زمان ریاست رستمی ودبیر ایشان داشتند.

  پاسخ
 4. پسر کاپیتان اسبق پاس

  بدون شک یکی از چیزهایی که باعث زنده نگه داشته شدن فوتبال گناوه تا به امروز شده است وجود فردی دقیق و نکته بین و البته گاهی اوقات همراه با حاشیه به نام مرتضی خضری بوده است.با تشکر از شما استاد همیشگی

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *