امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیروری تیم های بوشهری بر حریفان/ادامه صدرنشینی امید اهرم

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر جوانان استان( برنا لیگ) هفته چهاردهم خود را هم با انجام پنج مسابقه پشت سر گذاشت در این هفته امید اهرم،توحید ، فجر و استقلال بوشهر بر حریفان خود غلبه کردند ، یک دیدار هم به تساوی رسید

تیم فجر در بوشهر از پاس گناوه پذیرایی میکرد، در این دیدار دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند ، در نیمه اول روی حرکت خوب معراج چاپی و ضربه زیبای او تیم فجر به گل رسید .در نیمه دوم هم تیم پاس با ورود بیژن جعفری به زمین نمایش قابل قبولی داشت و موقعیت های گلزنی هم ایجاد کردند که توسط بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری از دست رفت و نتوانستند امتیازی کسب کنند تا فاصله پاس با صدر افزایش یابد .معراج چاپی و رضاقوسی بهترین های فجر بودند.

امید اهرم برد و فاصله خود با رقیبان را زیاد کرد ، تیم امید که میزبان خلیج فارس برازجان بود ؛ در نیمه نخست این مسابقه گلی در بر نداشت ولی در نیمه دوم تیم امید با گلهای مصطفی حقیری  و احسان زنده بودی از حریف خود پیش افتاد خلیج فارس هم که این روز ها نتایج خوبی کسب نمیکند توسط علیرضا گرمسیری یکی از گلها را جبران کرد ولی برای جلوگیری از شکست نماینده برازجان کافی نبود.

استقلال بوشهر در خانه با نتیجه دو بر یک از سد جنوب بنک گذشت ، استقلال که هفته گذشته هم در گناوه یک امتیاز کسب کرده بود در این مسابقه ابتدا با گلهای یوسف صبری و حسن پوربهی از حریف خود پیش افتاد،در نیمه دوم هم تیم جنوب بنک برای فرار از شکست حملاتی را ایجاد کرد که فقط توانست یکی از گلها را جبران کند گلی که ابراهیم ادرایش به ثمر رساند..

رحیمی سرمربی جنوب بنک در پایان این مسابقه گفت : ما از قانون اینکه بازیکنان بعد از سه اخطاره شدن و گذراندن محرومیت از بازی های بعد با گرفتن دو کارت محروم می شوند اطلاع نداشتیم به همین خاطر ابراهیم مظلومی در بازی برابر انرژی پارس جم محروم بوده ولی کسی به ما اطلاع نداد و ما از ایشان استفاده کردیم ولی در این هفته گفتند که مظلومی محروم می باشد،چرا فقط باید در برابر تیم های بوشهری چنین اتفاقی های برای ما بیفتد در نیم فصل اول هم ما از سه بازیکن اصلی خود در طول بازیها استفاده کردیم ولی قبل از بازی با توحید بوشهر اطلاع دادند حق استفاده از این بازیکنان را ندارید.

در دیلم دو تیم پویا و توحید بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند ، در نیمه اول تیم توحید توسط سیروس زنده بودی به گل رسیدند در این نیمه تیم توحید موقعیت های دیگری هم داشت که نتوانست به گل برسد در نیمه دوم هم دو تیم بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند و پویا دیلم هم موقعیت های را به وجود آورد تا در دقیقه ۸۰ توسط عبدالله گلاب نیا به گل تساوی رسید ولی گل دقیقه ۹۰ مهدی قائدی سه امتیاز را از آن توحید کرد و این تیم به رده دوم جدول صعود کرد.سیروس زنده بودی بهترین بازیکن توحید در این مسابقه بود.

در آخرین مسابقه این هفته هم دو تیم انرژی جم و خیبر اهرم به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید ، در نیمه نخست دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و خیبر این فرصت را داشت که توسط امجدی پور به گل برسد ولی نتوانستند از این موقعیت به خوبی استفاده کند. در نیمه دوم هم انرژی پارس با توجه به شرایط میزبانی حملاتی را ایجاد کردند و با وجود موقعیت های زیادی هم که به وجود آوردند نتوانستند به گل برسند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

لطفی سرمربی تیم خیبر اهرم از شرایط میزبانی و جو حاکم در ورزشگاه جم ناراضی بود.

پست های مرتبط

۸ نظر

 1. اهرم .

  لطفا اصلاح کنید . گل دوم امید اهرم رو احسان زنده بودی زده نه حامد . بعدشم چرا نمینویسید امید اهرم تو خونه ی خودشم باید ظلم ببینه؟ گلی که خلیج زد به هیچ وجه گل نبود ولی کمک داور برای اینکه بگن آره این کمک داور در حد اروپاست گل قبول کرد . در صورتی که بازیکنان خلیج میگفتن اصلا گل نشد . داور بازی رو ادامه داده بعد یه دقیقه کمک پرچم زده گل . آقا هیعت استان نمیخواد امید اهرم قهرمان بشه چرا نمیفهمین . ولی این امید هرگز تسلیم نخواهد شد .
  به امید برد این هفته در بوشهر. مقابل توحید و برپاکردن جشن قهرمانی ،

  شعار همیشه قهرمانان اهرمی:
  کوری چشم دشمنان. ما زنده ایم ما قهرمان

  پاسخ
 2. ..

  خدا میدونه که حق پاس قهرمانیه ولى چه میشه کرد تیم پاس گناه داره چون مصدومات زیادىداره محروم و بازیکنانى که از این تیم رفتن.
  من مطمنم پاس دوباره به جایگاه واقعیش میرسه چون خدا باهاشه و جد سید رضا نمیزاره که بخواد اینطورى بشه و زحمات ما از بین بره .

  پاسخ
 3. خیبر

  شیرم وعشقم تیم بزرگ خیبر.بچه های خیبر همیشه نشون دادن که نمره ۲۰ فوتبال ومعرفت هستن.ایشالله موفقیت تیم محبوبم خیبرررررررررررررررررررررررررررررررررررر

  پاسخ
 4. فوتباليست

  سلام اقاى خضرى لطفا عکس هایى که از بازى توحید با دیلم گرفتید بزارید جدول هم بروزرسانى کنید باتشکر و زحمات شما
  بازى جمعه توحید با امید اهرم مثل یه فینال میمونه به امید پیروزى توحید

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *