امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

قطر به زودی صاحب سبک می‌شود/ هشدار خطر خط حمله الدحیل

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نویدکیا بعد از ظهر شنبه در نشست خبری پیش از مصاف با الدحیل قطر در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ اظهار داشت: واقعیت این است که تیم الدحیل یکی از بهترین تیم‌های قطر است و می‌دانیم یکی از مربیانی که روزی از بهترین بازیکنان دنیا بوده سرمربی آن است که نشان داده مربی خیلی خوبی است و در آمریکای جنوبی خیلی کار کرده و نتایج درخشانی گرفته است.

وی افزود: درست است الدحیل بازی گذشته را از دست داد اما به نظرم یکی از بهترین تیم‌های این دوره هستند و قطعاً یکی از بهترین تیم‌های گروه ما است که بازی کردن با این تیم می‌تواند برای باشگاه رقیب خیلی سخت باشد زیرا بازیکنان خیلی باکیفیتی به خصوص در بخش هجومی دارند که می‌توانند برای هر تیم خطرناک باشند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: باید خیلی باهوش باشیم و برنامه ریزی دقیقه داشته باشیم که بتوانیم اول چیزی که همواره به آن اعتقاد دارم یعنی ارائه بازی خوب و در کنار آن نتیجه خوبی نیز کسب کنیم.

آمارهای فوتبال برای من جذاب‌تر است

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه سپاهان تاکنون در برابر تیم‌های قطری آمار شش برد و شش مساوی را ثبت کرده و باختی نداشته، توضیح داد: آمار شاید برای خبرنگارها جذاب باشد، اما برای من آمارهای فوتبالی جذاب است، نه آمارهای برد و باختی. در سال‌های گذشته تیم‌های قطری با هزینه‌هایی که کردند بازیکنان تراز اول به فوتبال خود اضافه کردند و سطح خود را بالا بردند.

نویدکیا تصریح کرد: قطر قهرمان آسیا شده و سال آینده نیز جام جهانی را برگزار خواهد کرد و این سرمایه‌گذاری برای این کشور فوق‌العاده است و به زودی تبدیل به یک صاحب سبک در آسیا خواهد شد.

وی اضافه کرد: بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز می‌تواند دیدگاه قطری‌ها نسبت به فوتبال را سرلوحه کار خود قرار دهند. بازی با الدحیل کار سختی است و بازیکنان با کیفیت و سرمربی بسیار خوبی دارد؛ باید به خوبی برای این بازی برنامه‌ریزی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: جا دارد بار دیگر از فدراسیون فوتبال عربستان، مسئولان باشگاه التعاون مسئولان این کشور تشکر کنم زیرا یکی دو روز اول مشکلاتی در اینجا داشتیم که سعی کردند شرایط را برای ما مهیا کنند و از آنها واقعاً ممنونم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *