امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

با سردبیری یک گناوه ای؛ روزنامه کسب و کار روی پیشخوان روزنامه فروشی ها

گناوه آنلاین؛

روزنامه کسب و کار با سردبیری رضا جمیلی منتشر شد.

به گزارش گناوه آنلاین همزمان با میلاد امیرالمومنین امام علی(ع)، روزنامه «کسب و کار» به مدیر مسوولی دکتر مینا مهرنوش از امروز شنبه روی پیشخوان روزنامه‌فروشی قرار گرفت.
سردبیری این روزنامه را «رضا جمیلی» که اصالتاً گناوه ای می باشد بر عهده دارد. این روزنامه ۱۶ صفحه‌ای، به صورت تمام رنگی، روی کاغذ گلاسه و با قیمت ۱۰۰۰ تومان منتشر می‌شود.
«کسب و کار» از اردیبهشت ماه سال گذشته به صورت هفته‌نامه منتشر می‌شد و در اسفندماه سال گذشته مجوز انتشار روزانه را از هیئت نظارت بر مطبوعات دریافت کرد.
تیتر یک شماره اول روزنامه «کسب و کار» با عنوان «روی خوش کاندیداها به اقتصاد خصوصی» به آخرین تصمیمات و خبرهای اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم اختصاص دارد.

به گزارش راه دانشجو، در سرمقاله نخستین شماره این روزنامه به قلم مدیر مسوول آمده است: «مژده که روزنامه شدیم. حالا می‌خواهیم هر روز با هم باشیم. صبح که چشم‌هایتان را باز می‌کنید تا شب که می‌خوابید، چه در شغل و کسب و کارتان و چه در خرید و مصرفتان، انواع و اقسام اخبار و گزارش‌ها را می‌توانید در«کسب و کار» بخوانید، اما برای پرداختن به دغدغه های شما همچون سال پیش و حتی بیشتر از آن به حمایت‌های شما نیاز داریم تا بتوانیم روزنامه کسب و کار شما باشیم.»

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. جواد

  رضا جمیلی را دانشگاه که بودم می شناختم رفتار معقولانه و آرامی داشت .سالهای سال او را ندیده ام اما اخیرا فهمیده ام در کار روز نامه نگاری و مطبوعات است.این خبر باعث خوشحالی ماست.

  پاسخ
 2. شاهین

  خوشهالم افتخار میکنم شهر ما داره پیشرفت فرهنگی میکنه باید همه استقبال کنند این روزنامه را حتما بخوانید

  پاسخ
 3. بهمنیاری

  ازاینکه میبینم آقای جمیلی برای گناوه افتخارآفرینی کرده واقعا خوشحالم بچه های گناوه از مرکزنشینان بوشهر-تهران هیچ کم ندارند

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *